011- 3453  3451  ,   3453  5815  

ایران

آدرس : مازندران، بهشهر، خیابان فرهنگ، روبروی اداره آموزش و پرورش ، شرکت روناس .

رایانامه : info@sarirdata.com

شماره واحـد شعـبه در سـاری : 3451 3453 -011

شماره دفتر مرکزی در بهشهر : 5815 3453 -011

شرکت توسعه نرم افزار روناس(شماره ثبت : 2729) با عنوان تجاری "سریردیتا"

شرکت توسعه نرم افزار روناس سهامی خاص با شماره ثبتی 2729 در دفتر ثبت اسناد رسمی کشور
شرکت توسعه نرم افزار روناس (سهامی خاص) در اردیبهشت ماه سال 1392 در استان مازندران و با هدف ارائه مشاوره و خدمات میزبانی وب سایت با شعار خلاقیت ما، پیشرفت شما فعایت رسمی خود را آغاز نمود.
شروع غیر رسمی سهام داران و هیئت موسسین شرکت از سال 1386 بوده که خود را با عنوان گروه نرم افزاری روناس معرفی و خود این هیئت دست اندر کار تولید مستقیم نرم افزارهای مالی، اداری و سفارشی بودند.
با توسعه فعالیتها و تعیین سیاستهای کلان گروه، در سال 1392 ثبت رسمی شرکت با عنوان توسعه نرم افزار روناس در محل دفتر ثبت اسناد رسمی کشور در استان مازندران با شماره ثبت 2729 انجام شد که افتتاح اولین دفتر شرکت در شهرستان بهشهر صورت گرفت.
با شروع دهه نود و گستردگی روزافزون تعداد مشتریان و نياز به ايجاد شعبات و نمایندگی ها جهت پشتیبانی متمرکز تر، ايجاد دفتر ساری در الویت قرار گرفت که در سال 94 اين مهم به انجام رسيد.
اکنون پس از گذشت فراز و نشیب های بسیار و با توجه به حسن اعتباری که از پس تجربیاتی دشوار بدست آمده است فعالیتهای شرکت بر روی امور سرور، دامنه و میزبانی سایت متمرکز شده است.
شرکت روناس در حال حاضر مالک رسمی برند سریردیتا (SarirData) بوده که تحت مالکیت رسمی شرکت توسعه نرم افزار روناس به ثبت رسیده است و این حیثت مشتریان با خیال راحت تر می توانند اقدام به ثبت سفارش و دریافت خدمات نمایند.
با توجه به اهمیت مشتری بعنوان رکن اساسی تمامی کسب و کارها، این شرکت رویکرد سالهای آتی خود را بر توسعه ارتباط پایدار با مشتری و وفادارسازی متمرکز نموده است.

فرم تماس

قسمتهای ضروری*

چرا سریر دیتا؟

حضور سریردیتا از سال 1385 در بازار خدمات میزبانی وب و قرارگرفتن در جمع 12 سرویس دهنده برتر ایران از افتخارات این شرکت می باشد. در سریردیتا شما گارانتی بازگشت پول را به صورت 100 درصد دارید.
جای هیچ گونه نگرانی نیست شما می توانید تا 10 روز پس از عقد قرار داد چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده مشاهده نمودید می توانید قرارداد را فسخ و پول پرداخت شده بدون هیچ گونه تبصره ای به طور کامل پس بگیرید.

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • امیر حسین سنجانی

  من که چند ماهی هست تازه مشتری شما شدم، از اعتماد به شما راضی و خوشحالم.
 • حامد علیپور

  به نظرم کیفیت و سرعت سرویس های سریر دیتا واقعاً رضایت بخشه.
 • محمد ولی زاده

  شرکت سریر دیتا به نظر من نسبت به قیمتش خدمات خیلی خوبی رو ارائه میده.
 • 1
 • 2
 • 3

ورود به حساب کاربري

مرا بخاطر داشته باش